JMGO X3 DLP projektör 4K 3840x2160P akıllı ev sineması Android projektör tv 4K 3D ile bluetooth wifi Beamer.

Availability: In stock

US $1,092.69

JMGO X3 DLP projektör 4K 3840x2160P akıllı ev sineması Android projektör tv 4K 3D ile bluetooth wifi Beamer

Product Discription

Vurgulamak

1. Bu çince versiyonu. Sadece çince destek. Orijinal sistem Google hizmetlerini desteklemiyor. Tüm üçüncü taraf yazılımları google play store gibi kurulabilir ve kullanılamaz, eğer kullanamazsanız lütfen üçüncü taraf yazılımını kontrol edin. Uygulamayı USB ile yükleyebilirsiniz.


2. Sistemi diğer dili destekleyerek veya google play store'u kullanarak istiyorsanız. TV kutusu ile kullanmanızı öneririz.

3. Bu gerçek 4K projektör. Çözünürlük 3840x2160P.

4. Parlaklık: 1500 ANSI lümen.

5. Uluslararası nakliye güvenliği nedeniyle, kuru pili uzaktan kumandadan alacağız. Umarım bunu anlayabilirsin.

6. Fiş çin fişi. Ancak, ülkeniz için uygun olan adaptörü koyacağız. Yani bunun için endişelenme.

7. Gemiden önce projektör testini açacağız. Sakıncası varsa, lütfen ödemenizden önce bize bir mesaj gönderin.

8. Kalite sorunları dışında herhangi bir nedenle iade veya iade, ödeme yaptıktan sonra, bu maddeyi kabul etmiş sayılırsınız.

9. Destek 1 yıl garanti süresi.

10. 3D keystone düzeltme ile birlikte çalışamaz

Ürünler göster

Gerçek 4k çözünürlük (3840*2160P)

Yaklaşık 8.3 milyon pikselin 4K pik görüntü kalitesini tam olarak gösteren 4K ana çip ile donatılmıştır. 240Hz piksel noktası yenileme hızı, görüntü kalitesi doğruluğunu artırır ve ultra net popülerlik fırtınasına yol açar.

Destek HDR10 + HLG ekran teknolojisi

X3, HDR10 ve hibrit log-gama 4K kalite ekran teknolojisini destekliyor ve resme daha doğal bir kontrast getiriyor.

Destek 4K HEVC H2.65 kod çözme

Kablolu geniş bantta daha yüksek kaliteli ağ videosu iletebilen yeni 4K kod çözme teknolojisi ile donatılmıştır. Aynı videoyu oynarken, sadece orijinal bant genişliğinin yarısına ihtiyaç duyar.

Yerli üç birincil renk RGB Ultra net ışık kaynağı

X3'ün parlaklığını artırmak için yüksek akımlı LED ile RGB + B çift mavi ışık şemasını kullanma. Yerli üç ana renk standardı, insan vizyonunun algılayabileceği rengi neredeyse kapsar. 4K motor ile donatılmış, size parlaklık ve renk çift deneyim getiriyor.

Hareket tazminat teknolojisi

Top oyunları gibi yüksek hızlı spor sahnelerinde, titreşimi azaltmak ve insan gözünün algılanması zor bir seviyeye bulaşmak için MEMC teknolojisini kullanarak, ve hareketli nesnelerin yörüngesini korur. Ayrıca pürüzsüz/standart/net hareket telafisi ayarlarını da destekler ve çeşitli durumlara farklı çözümler sunar.

Düşük renk dağılım cam mercek

JMGO X3, aşınma direnci ve yüksek sıcaklık direnci özelliklerine sahip ön yüzeyde yüksek geçirgenlik tek bir lens kullanır. Dinamik sıcaklık kompanzasyonu teknolojisi ve düşük renk dağılım performansı, lenslerin odak ve dağılım problemini de çözerek daha saf bir resim getiriyor.

Büyük ekranda gerçek 3D filmlerin tadını çıkarın

3D gözlüklerle birlikte deklanşör 3d'yi destekler, evde 3D filmlerin gerçekçi ve güçlü darbe hissinin tadını çıkarabilirsiniz.

Çıkarılabilir Metal filtre

Her iki tarafta ayrılabilir bir havacılık alüminyum örgü kullanılır ve tozu düzenli olarak temizlemeye izin verir. Filtre ekranı, düşük direnç ve uzun ömürlü ithal poliüretan monofilament fiber tekstil filtre malzemesini kullanır.

Yüksek kaliteli estetik

Buzlu metal ve sıcak deri kombinasyonu, kavisli görünüm daha yuvarlak ve doğal bir görsel deneyim, lüks ve yaratıcı getiriyor.

Depolama, hız ve zeka

Mstar 64-bit CPU + FPGA + 2DLP 4 büyük cips mükemmel performans elde etmek için birlikte çalışır. Çift bantlı WiFi ve sert kod çözme teknolojisi ile çevrimiçi videoları izlemek daha yumuşaktır.

1.2 projeksiyon oranı + Stereo Keystone düzeltme

2.6m ~ 3m can projesi 100 inç büyük ekran ve keystone düzeltme daha uygun ve daha doğru ve yan projeksiyon da kullanılabilir yerleştirilmiş.

Tek tıklama otomatik odaklama

JMGO X3 yüksek kaliteli bir hassasiyet kamera ile donatılmıştır, odak daha hızlı ve daha net ve ayar hızı büyük ölçüde geliştirilmiştir.

Yüksek-kaliteli hoparlör

Dört ses ayarlama tekniği, çok çeşitli sesler ortaya çıktı

Zengin arayüzler

Zengin arayüzler, aynı zamanda ark ses geri çekme işlevini de destekler, HDMI uyumlu 2.0 portu, 60FPS kare hızının 4K ultra HD iletim desteğini büyük ölçüde artırır ve daha fazla eğlence olanağı sağlar.

Verimli ısı dağılımı

Yenilikçi yüksek hızlı işleme cihazı ve yüksek güçlü termal cihaz alt kurulu tasarımı benimser, yüksek güçlü ısıtma cihazı tuyere yerleştirilir, isı egzoz etkisini büyük ölçüde artırır ve tüm sistemin uzun süreli kullanımının güvenilir stabilitesini artırır.

Dağınık yansıma görüntüleme

Dağınık yansıma görüntüleme prensibini kullanarak, ışık daha yumuşak ve daha doğaldır, gözlerin tahrişini azaltır ve çocukların izlemesi daha sağlıklıdır.

Kablosuz bağlantı ve projeksiyon

Aynı ağın altında, Happycast ekran yansıtma yardımcısını kullanarak, cep telefonu/tableti büyük ekrana kablosuz olarak genişletin, ailenizle hatıraları ve sevinci paylaşın.

Gerçek çekim

Çok kurulum yöntemleri, çeşitli ev stilleri için uygun


228392206;

Related Product